Jdi na obsah Jdi na menu
 


Založení Modrého delfína

21. 7. 2007

     Začalo to tak, že jsem kdysi četla komiksové příběhy Rychlých šípů. To je jako klub, ty Rychlé šípy. A přišlo mi hrozně fajn mít taky takový klub. Asi tři roky jsem se tím jen tak obírala... Pak jsem se o tom bavila s mojí nejlepší kamarádkou ze školy - Marcelou. Ji myšlenka založit klub taky nadchla. Zeptaly jsme se Tondy, který pořád chtěl s námi kamarádit, jestli by taky do toho šel. Souhlasil...

     Pak jsme s Marcelou při matematice přemýšlely, jak se ten klub bude jmenovat. Na konci hodiny jsme doslaly domácí ůkol a já si vytáhla můj nový sešitek na úkoly. Bylo na něm moře a já tam ještě navíc měla nalepenou samolepku s delfínem. Modrým... Tak jsem navrhla, že bychom se moli jmenovat Modrý delfín. Marcele se to líbilo, Tonda myslím taky souhlasil.

     Oba si koupili stejné sešitky a taky si tam nalepili delfíny. Sem jsme si pak zapisovali různé věci ze schůzek a třeba i úkoly ze školy... Taky jsme si koupili modrá trička a našili si na ně nášivku s dvěma delfíny. a samozřejmě jsme se domluvili, kdy bude první schůzka: 8. dubna 2004.

Kawi (Ivča)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář