Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tauris

27. 8. 2007

Tauris – dobrodružná SCI-FI hra pro kluky a holky

Obrazek     Pro kluky a holky ve věku od 8 do 18 let z celého Česka a Slovenska připravuje Sdružení přátel Jaroslava Foglara od 1. října 2007 již pojedenácté celoroční dlouhodobou hru, tentokrát pod názvem Tauris.

     Sedmice kamarádů z klubu Zatopená jeskyně se dostane v daleké budoucnosti na vesmírnou loď, se kterou prožijí nepříjemnou katastrofu a ztroskotání na neprozkoumané planetě pojmenované Tauris. Zde začíná nejprve boj o přežití, později pak i průzkum planety a stavba obřího vysílače, který má zajistit přivolání pomoci a návrat na Zemi.

     Kluci a holky, kteří si myslí, že dokážou vše, co klub z příběhu, se mohou zapojit do soutěže, kde poměří síly s desítkami podobných skupin při plnění řady úkolů. Jedinou podmínkou je dát dohromady alespoň tři kamarády a poslat přihlášku do hry Tauris. Každý přihlášený klub pak bude až do června dostávat měsíčně zdarma časopis Klubovní hlasatel se zadáním úkolů, vyhodnocením předešlých etap, pozvánkami na setkání Taurisu a také body za úkoly, pomocí kterých bude na planetě stavět vlastní město.

     Hry se lze zúčastnit také přes internet, kde každý klub získá svůj prostor pro stavbu města a může sledovat, jak se daří protivníkům. Na vítěze čekají různorodé ceny, první klub navíc vyhrává zdarma účast na táboře Tauris v červenci 2008! Adresa hry je http://dlouhodobka.cz.

     Přihlášky do hry a dotazy posílejte na adresu SPJF Bobří stopou, P.O. BOX 245, Brno, 658 45, nebo na email tauris@spjf.cz.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář